Uszczelki typu D

Uszczelki typu D uszczelka z gumy porowatej

Uszczelki typu d są jednymi z najmniej skomplikowanych rodzajów uszczelek stosowanych w różnorodnych procesach izolacyjnych. Przekonaj się, jak łatwo można je wykorzystać w licznych zabiegach remontowych.

uszczelki-typu-d

Uszczelki typu d - prostota i wszechstronność

Uszczelki typu d należą do grupy uszczelek z gumy porowatej. Są dostępne w katalogu i pogrupowane według poszczególnych rozmiarów. Uszczelka wyposażona jest w taśmę samoprzylepną umożliwiającą wygodną aplikację na powierzchni wymagającej uszczelnienia. Uszczelkę wystarczy przykleić, nie wymaga użycia narzędzi typu wiertarki lub gwoździ czy wkrętów. Zastosowanie najczęściej do uszczelniania drzwi i okien. W przemyśle stosowana w różnorodnych aplikacjach, nanoszona na elementy metalowe, drewniane i z tworzyw sztucznych.

Uszczelki typu d - dla prostych rozwiązań i kreatywnych pomysłów

Kształt litery „D” odzwierciedla dokładnie opis obrazu uzyskany w przekroju poprzecznym uszczelki. Dzięki takiemu kształtowi uszczelki można wykorzystywać do wielu nietypowych pomysłów, a nie tylko do montowania izolacji drzwi lub okien. Sporym zainteresowaniem uszczelki typu d cieszą się wśród osób związanych z dziedziną projektowania wnętrz oraz wzornictwa przemysłowego. Wysoki stopień elastyczności, określony przekrój sprawiają, że uszczelki świetnie sprawdzają się przy tworzeniu różnorodnych instalacji o charakterze artystycznym i recyklingowym.

Uszczelki typu d - idealne dla ochrony przewodów

Ochrona przewodów w pomieszczeniach, gdzie znajdują się liczne ich połączenia, wymaga zastosowania odpowiedniego surowca. Pod kątem kształtu oraz przekroju uszczelki typu d są tutaj niezastąpione. Sprawdzą się zwłaszcza przy izolacji przewodów w salach komputerowych, gdzie sprzęty zasilane są energią elektryczną płynącą z niezliczonych gniazd. To wszystko generuje obecność kabli i przewodów w przestrzeni. Zawsze warto zadbać o ład i porządek w środowisku pracy, a uszczelki na przewody zdecydowanie umożliwiają gruntowne zaprowadzenie porządku, by nie zaistniało ryzyko zerwania kabli plączących się po podłodze. Uszczelki typu d z łatwością można przymocować przy listwach podłogowych lub sufitowych. Nie wymagają oni wyszukanych spoiw, ani nadmiaru zabiegów technicznych, by na trwałe zaistnieć w przestrzeni. To jedna z najtańszych i najbardziej sprawdzonych metod, jeśli chodzi o ochronę tak delikatnej struktury, jaką są przewody i kable odpowiedzialne za dopływ prądu w publicznych i prywatnych przestrzeniach.

Potrzebujesz katalogu naszych produktów?